Subaru Forester

Детальніше
Новини

Subaru WRX STI - переможець класу в Нюрбургринзі 2018

Subaru WRX STI - повнопривідний седан з турбованим оппозитним двигуном став переможцем класу SP3T у всесвітньо відомій 24-годинних автоперегонах «петля Нюрбурінга». Гоночний автомобіль Subaru WRX STI NBR Challenge 2018 - це модифікація серійного автомобіля WRX STI, вдосконалена підрозділом корпорації Subaru - Subaru Tecnica International (STI). Це вже п'ята перемога в класі SP3T для команди Subaru / STI.

В ході гонки команда почала гонку з поул-позиції, заробленої в кваліфікації, але через технічні причини призвели до затримки. Проте, технічні фахівці команди, в тому числі шість високваліфікованих механіків, обраних серед дилерів Subaru в Японії, змогли швидко усунути проблему і автомобіль повернувсялася в гонку. Чотири пілота: Карло ван Дам (Нідерланди), Тім Шрик (Німеччина), Хідекі Ямаучи (Японія) і Такуто Ігучі (Японія) закрили розрив і повернули верхню позицію протягом 10-ої години перегонів. З погіршенням погодних умов, завдяки симетричному повному приводу WRX STI вдалося випередити цілий ряд набагато більш дорогих суперників.

Проблема з двигуном всього за годину до фінішу знову затримала автомобіль в зоні піт-стоп, але завдяки ефективній роботі технічної команди, вона дуже швидко повернулася на трасу, завершивши гонку перемогою в класі SP3T і зайнявши 62-е місце в загальному рейтингу.

Петля Нюрбуринга - це 24-годинна гонка, відома так само як «Зелений пекло» - одина з найскладніших і найнебезпечніших гоночних трас в світі.

STI базується в Мітаці, Токіо, і управляє спортивними заходами Subaru під керівництвом президента Йошио Хіракави. Команду в Німеччині очолював менеджер спільної команди Хідхеру Тацумі.

У класі SP3T змагаються автомобілі з двигунами з турбонаддувом і об'ємом 2,0 літра або менше.

Більше інформації на: http://campaign.subaru.ua/