Subaru Forester

Детальніше
Новини

Subaru представила спеціальну модифікацію WRX STI - TYPE RA-R

Компанія Subaru представила спеціальну модифікацію седана WRX STI, яка отримала назву Type RA-R. Новинка випущена до 30-річчя компанії STI. Усього планується випустити всього 500 автомобілів, які будуть доступні тільки для ринку Японії.

Новинка легша  в порівнянні з попередніми моделями "S 208" і "S 207" на 30 кг., та на 10 кг. легша за базову WRX STI. TYPE RA-R отримав збалансований двигун EJ20 BOXER, потужністю 329 к.с. Зміна налаштувань блоку управління двигуна, модифікований інтеркулер для забезпечення максимальної ефективності охолодження повітря, вихлопна система зі зниженим опором в поєднанні з більш низькою масою кузова забезпечує більшу продуктивність у порівнянні  із попередніми моделями STI.

На TYPE RA-R встановлені спеціально розроблені для цієї моделі амортизатори і пружини, а також гальмівна система Brembo з високоефективними гальмівними колодками. Шини Michelin Pilot Sport 4S з різним складом зовнішньої і внутрішньої частин протектора забезпечують надійне зчеплення з сухим або вологим дорожнім покриттям. Ці удосконалення дозволяють досягти кращої керованості і забезпечують додаткові переваги на дорозі.