Subaru Forester

Детальніше
Новини

Новий Forester яскрава презентація у Львові!

27 жовтня у заміському комплексі  Сад (Garden - Простір для Ваших подій)  відбулася презентація легендарного нового Subaru Forester п'ятої генерації. 

Усі субаристи та поціновувачі зіркового бренду  мали змогу  пройти екстремальні тест-драйви  спеціально збудованими трасами та перевірити позашляхові якості Forester  на ділянках із різними типами ландшафту та перешкодами.

 Форестери із легкістю долали «off road» маршрути, розроблені професійною командою Дмитра Ковальова -  «Off-road Adventure Club» та демонстрували переваги нової глобальної платформи Subaru (Subaru Global Platform), оновленого дворежимного X-MODE, варіатора та підвіски.

По завершенню тест-драйву гості, сповнені яскравих емоцій і вражень, брали  участь у розважальній програмі із конкурсами та розіграшами брендованих подарунків, а також смачними закусками та напоями.


Чудову атмосферу сімейного свята цілий день підтримував харизматичний ведучий Юрій Рихлик.
Усі гості отримали потужний заряд гарного настрою та переконалися, що із новим Forester вони зможуть  відчувати драйв, отримувати натхнення та бути у безпеці щодня!

Більше дізнатися про новий Subaru Forester або записатися на тест-драйв Ви можете на сайті: http://forester.subaru.ua/