Subaru Forester

Детальніше
Новини

Новий Subaru Forester - кращий автомобіль за версією американського сайту The Car Connection

Новий Subaru Forester був обраний кращим автомобілем за версією американського сайту The Car Connection. Конкурентами Форестера виступили дев'ять інших номінантів, кожен з яких представив абсолютно оновлену модель і набрав максимальну кількість балів у незалежному рейтингу "TCC Rating". Оцінка проводилася за такими критеріями як: безпека, комфорт і універсальність, а також паливна ефективність, продуктивність і дизайн. Форестер - перший автомобіль за останні 9 років, який  завойовує перемогу двічі. За словами Марті Паджетта - головного редактора сайтів The Car Connection, Motor Authority і Green Car Reports: «Новий Subaru Forester перемагає своїх опонентів тому, що він дійсно вартий того, щоб бути першим. Сім'ї отримують винятковий, просторий інтер'єр, бездоганну роботу повного привода і перевірені часом надійність і безпеку за цілком конкурентну ціну. Це автомобіль із заслуженою репутацією».

Новий Forester 2019 найпросторіший, найфункціональний і найбільш універсальний із вироблених раніше поколінь цієї моделі. Його відрізняють нові, ексклюзивні для цього сегмента технології, а також базові технології Subaru такі як: постійний симетричний повний привід (Symmetrical All-Wheel Drive) або двигун Subaru Boxer.

«Ми дуже пишаємося тим, що Форестер отримав нагороду як Найкращий Автомобіль за версією сайту The Car Connection, - сказав Томас Дж. Дол - президент і генеральний директор Корпорації Субару Америка.- Більше 20 років Форестер є уособленням взятих нами зобов'язань: створювати для клієнтів автомобілі, які відповідають найвищим стандартам безпеки, універсальності і надійності і завжди високо цінуються».

The Car Connection (www.thecarconnection.com) - це сайт для вибору і покупки автомобілів в Інтернеті, який дозволяє легко отримати вичерпну інформацію про автомобілі за допомогою «рейтингу TCC».

Рейтинг "TCC Rating", (https://www.thecarconnection.com/how-we-rate) заснований за принципом  10-бальної шкали, яка відображає консолідовану думку незалежних автомобільних експертів.

The Car Connection (www.internetbrandsauto.com) є частиною групи автомобільних інтернет-сайтів під загальною назвою Automotive Group (www.internetbrandsauto.com), яку щорічно відвідують в сукупності більше 35 мільйонів унікальних відвідувачів.