Subaru Forester

Детальніше
Новини

Купуй Subaru Outback - відправляйся у подорож

 

Літня пропозиція на автомобілі Subaru Outback.  Отримай вигоду до 82 800 грн.  Subaru Outback - флагман лінійки японских кросоверів.  Сімейний автомобіль, легендарний полноприводний SUV ще ніколи не був так близько.  Опозитний двигун Subaru Boxer, який працює в парі з трансмісією Lineartronic і системою постійного повного приводу Subaru AWD дозволяє відчути всю свободу вибору і комфорт в повсякденному житті.

 

 Неперевершена плавність ходу, ергономічний і просторий салон зроблять вашу подорож незабутньою.  Система допомоги водію Subaru EyeSight, яка включає в себе функції адаптивного круїз-контролю, автоматичного екстреного гальмування, предаварийного управління акселератором, попередження про схід із займаної смуги руху і наближення до розмітки, убезпечить вас і вашу родину.

 

 Здійсніть вигідну покупку Subaru Outback 2018 року випуску, кількість автомобілів на складі обмежена.  Подробиці пропозиції уточнюйте у офіційних дилерів.

 

 Щоб дізнатися більше про Subaru Outback - відвідайте нашу сторінку: outback.subaru.ua

 

 Спеціальні умови діють в офіційній мережі «Субару Україна», на всій території України, за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій.

 

 Детальні умови на сайті subaru.ua або на гарячій лінії 0 800 507 100. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.