Полюбляєш купувати нові речі? А отримувати подарунки?

Якщо на обидва питання відповідь – ТАК, тоді тобі у Gulliver.

Адже ми разом з ТРЦ Gulliver на його 8-ий День Народження спільно з ELDORADO приготували космічні сюрпризи для любителів шопінгу — і це новісінький Subaru XV та сім сертифікатів загальною сумою 350 000 грн на покупки в ELDORADO!

Тільки уяви, сьогодні ти купуєш модні речі в Gulliver, а вже завтра стаєш власником авто Subaru XV чи грошового сертифіката від ELDORADO.

Новий Subaru XV надихає інноваціями і вражає своєю продуманістю. Це яскравий представник розумного дизайну Subaru, в якому кожна деталь продумана до дрібниць, щоб забезпечити комфорт, безпеку і дивовижне задоволення від керування.

З правилами та умовами акції Ви можете ознайомитися за посиланням: https://gullivercenter.com/trc-events/trc-gulliver-na-svij-vosmij-den-narodzenna-darue-subaru-xv.

Ознайомитися з іншими комплектаціями Subaru XV тут

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.