Ukraїner разом з SUBARU

Шляхів багато – Україна одна! Проект Ukraїner разом з Субару Україна розпочинає свою співпрацю. Україна несподівана, цікава, непередбачувана й автентична – відкриватимемо її разом у 2021 році.

У червні 2016 року Ukraїner розпочав свою роботу як медіа-проект для прихильників інтелектуальних ЗМІ, географічних відкриттів та мультикультурності.

За останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишаючи свої містечка та села, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися в родинних архівах і з часом зникали з пам’яті. Саме тому Ukraїner почав розповідати історії з усіх куточків України насамперед для самих українців. Проект Ukraїner створено для переосмислення історичних особливостей та пізнання культурного коду власних земель; етнографічні, географічні, антропологічні цікавинки. Усвідомлення цінності своєї країни, де можливо розвивати простір, а не залишати його.

Цьогоріч Субару Україна розпочала плідну співпрацю з проектом Ukraїner, адже сімейні цінності, подорожі, експедиції у найвіддаленіші куточки країни, популяризація історичних особливостей – цінності бренду Subaru. Ми обрали для поїздок SUBARU FORESTER e-BOXER, адже цей автомобіль створений для кемпінгу, поїздок великими компаніями, подолання усіх дорожніх перешкод і звичайно цей автомобіль бережливий до навколишнього середовища та екології.

Технічні та ходові якості автомобіля також були важливим аргументом для початку такої дружби. Надійність та прохідність авто, витривалість на будь-яких шляхах нашої неньки завдання не з легких.

У 2021 ми разом побуваємо у багатьох експедиціях та поділимось з Вами подорожами найкрасивішими куточками України на наших сторінках у соціальних мережах та на YouTube. Слідкуйте за виходами серій та контенту, і ви будете знати куди поїхати з родиною на вихідних.

Підписуйтесь, буде багато цікавого!

Read also

all news