Новий довершений SUBARU Outback

З моменту свого запуску в 1995 році Outback став першопрохідцем нового автомобільного сегменту – кросовера-універсала, який поєднує в собі легковий автомобіль і позашляховик.

Outback став флагманської моделлю Subaru, і з роками його популярність росла в усьому світі, оскільки він відповідав цінностям повсякденного автомобільного товариша: безпека, комфорт, практичність, довговічність і керованість. 6-е покоління продовжує нести цінності Субару – задоволення від водіння, безпеки і комфорт в абсолютно новому вигляді.

• Перший Outback, побудований на глобальній платформі Subaru (SGP) для покращення безпеки, ходових якостей і комфорту їзди.

• Система EyeSight нового покоління з 11 функціями безпеки і технологією розпізнавання водія.

• 11,6-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю і найсучаснішою інформаційно-розважальною системою Subaru

дізнатись більше

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.