SUBARU e-BOXER в Україні

Нещодавно відбулась Всеукраїнська презентація гібридної технології e-BOXER від бренду Subaru. e-BOXER – це комплекс інновацій, розроблених Subaru, які роблять моделі Forester та XV, ще більш екологічними та економічними.

Запрошуємо Вас у світ e-BOXER. Система силового агрегату Subaru нового покоління разом з двома основними технологіями Subaru: оппозитним двигуном і симетричним повним приводом подарують новий рівень якісного керування від самого старту руху. Новий e-BOXER забезпечує більшу ефективність водіння, маневреності та безпеки.

Моделі Forester та XV e-BOXER мають чимало сімейних рис бренду. Відмінності Forester ззовні зможуть помітити лише віддані шанувальники бренду: хромовані накладки на бокових дзеркалах та ручках дверей. XV ж навпаки, має чимало змін, як в ззовні так і всередині. Фірмовий колір LAGOON BLUE PEARL доступний лише для гібридної версії, а  ексклюзивний синьо-чорний комбінований салон та синя строчка порадують власника.

e-BOXER – це так званий паралельний, м’який гібрид. В основі якого лежить дволітровий оппозитний бензиновий двигун розроблений на базі вже відомого двигуна останнього покоління Subaru FB20, але він отримав велику кількість удосконалень – зменшення витрати пального та шкідливих викидів в атмосферу.

Друга частина гібридної установки e-BOXER – електричний двигун, який інженери Subaru інтегрували всередину корпусу трансмісії CVT. Його максимальна потужність 12,3 кВ, а максимальний крутний момент – 66 Нм.

Неперевершений баланс ефективності нового e-Boxer та динамічних характеристик Subaru разом с постійним повним приводом дозволяють ще більше відчути керованість та здатність долати різні перешкоди.

Subaru Forester та ексклюзивна система Drive Monitoring System здивує та збереже Вас. Коли ви сідаєте за кермо, система впізнає вас і за лічені секунди налаштовує безліч параметрів: сидіння, дзеркала, адаптує налаштування панелі приладів, центральний дисплей, клімат-контроль та навіть радіо. Усе це відбувається завдяки інфрачервоній камері.

Під час руху DMS розпізнає положення водія та рух його очей. Система визначає, чи намагається водій використовувати свій мобільний пристрій, чи блукає його погляд, чи не засинає він за кермом. Якщо система зрозуміє, що водій відволікся попереджувальний сигнал лунає голосніше і голосніше, якщо немає реакції зі сторони водія. Адже згідно статистики 30% ДТП в усьому світі відбуваються через неуважність. Система контролю водіїв DMS Subaru була названа переможцем конкурсу «What Car?» – Премія «Автомобіль року» в Британії.

Комплектації XV e-BOXER Комплектації FORESTER e-BOXER

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.