thumb-Безпека | Subaru Global Platform

Subaru Global Platform: Більше “насолоди і спокою” для всіх

Глобальна платформа SUBARU — це платформа розроблена з використанням всіх ноу-хау і технологічних знань, накопичених SUBARU за останні роки. Ця нова технологія — це спосіб забезпечити «задоволення від водіння для всіх пасажирів, незалежно від доріг і погодних умов».
thumb-Глобальна платформа Subaru (SGP)

Безпека — найвища цінність

Глобальна платформа Subaru (SGP) є базовою платформою, яка лежить в основі автомобілів Subaru. Досягнення SGP по всьому шасі: більш висока жорсткість, більш висока міцність, менша вага, кращий опір кочення і точне рульове управління — особливо корисні для цієї системи безпеки. Глобальна платформа Subaru — це сьогодення Subaru, яке доставляє ще більше задоволення і душевного спокою всім водіям і пасажирам.
thumb-image-1626
thumb-Задоволення від водіння Subaru Ukraine

Задоволення від водіння

Більш чуйне управління дозволяє водієві керувати автомобілем так, як задумано, що надає впевненості. Покращення в жорсткості шасі, підвісці і стабілізаторах ефективно поглинають удари з дороги і приховують нерівні поверхні забезпечуючи більший комфорт і менше стомлення при тривалих поїздках. В результаті автомобіль став безпечнішим і кращим в управлінні.
thumb-Комфортабельний салон Subaru Ukraine

Комфортабельний салон

Неприємні вібрації або шум зведені до мінімуму, щоб забезпечити всім пасажирам задоволення від поїздки і розмови в автомобілі. Покращення підвіски і дуже жорстке шасі роблять інтер'єр салону зручними для всіх. Глобальна платформа Subaru (SGP) приносить задоволення і душевний спокій всім водіям і пасажирам.

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності . Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.