Компанія Subaru представить у рамках Токійського автосалону (TAS), який відкриється в середині січня 2022 року, п’ять нових автомобілів.

Головною прем’єрою Subaru стане світовий дебют нового спорткара під назвою E-ERA Concept. Поки опубліковано лише єдиний тизер автомобіля, судячи з якого, концепт-кар відрізнятиметься від інших спортивних машин Subaru з традиційними моторами та закритими радіаторними ґратами.

Крім того, на Токійському автосалоні відбудеться прем’єра двох концептуальних версій спортивного седана WRX S4 STI нового покоління та універсалу Levorg STI. Такі автомобілі отримують додаткові аеродинамічні елементи від підрозділу Subaru Tecnica International, у тому числі потужний задній спойлер.

Також, буде дебют двох нових варіантів «молодшого» спорткара Subaru BRZ другого покоління — дорожня версія з новими елементами від STI та модифікація гоночної версії з позначенням GT300.

Переглянути трансляцію можна буде за посиланням: | ТОКІЙСЬКОГО АВТОСАЛОНУ СУБАРУ (subaru.jp)

На головну

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.