20 серпня 2023 року у селі Підгірці Обухівського району Київської області пройшли Всеукраїнські змагання з триатлону, які входять до національної серії мультиспортивних перегонів SUBARU TRIATMAN SERIES. У рамках змагань також відбувся Чемпіонат України з паратриатлону.

Надзвичайна серпнева спека, дивовижна підтримка місцевих, неймовірні емоції від змагань — саме так запам’ятався учасникам найбільш очікуваний старт сезону.

Цьогорічні змагання зібрали майже 400 спортсменів з усієї України, а також іноземних громадян з США, Польщі та Чехії. Для військовослужбовців та УБД участь була безплатною.

«Ми пишаємось, що бійці ЗСУ беруть участь в наших змаганнях. Це лише маленька частина того, що ми маємо для них зробити», — вважають організатори.

Учасникам вдалося подолати такі дистанції:
● Олімпійська: плавання — 1500 м, велоетап — 40 км, біг — 10 км;
● Для любителів командних перегонів — RELAY (естафетна команда 2 або 3 учасники);
● Спринтерська: плавання — 750 м, велоетап — 20 км, біг — 5 км;
● Плавання AQUAMAN: 1500 м або 4500 м;
● Фанові дитячі змагання TRIATMAN KIDS — батьки стають вболівальниками, а діти відчувають себе справжніми спортсменами, отримують медалі та подарунки.

З результатами можна ознайомитись тут:
https://results.sporthive.com/events/7098927358024897280

Важливою складовою змагань стало забезпечення максимальної безпеки учасників під час велоетапу. Адже для проведення змагань було перекрито частину Дніпровського шосе, де проходили велоперегони.
Старт з плавання виглядав дуже яскраво — кілька сотень спортсменів були в однакових шапочках бренду «Zoggs».

На урочистій частині нагородження переможців із промовами виступили начальник Управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимофєєв, голова адміністрації Обухівського району Микола Кравчук, голова Ради Обухівського району Антон Карманов та заступник генерального директора “Соджітз Авто Україна” Дмитро Бабич.

Представники місцевої влади в Обухівському районі зауважили, що розвиток спорту в районі є одним з важливих напрямів діяльності. Ба більше, голова Ради Обухівського району Антон Карманов взяв участь у змаганнях на Олімпійській дистанції.

Сергій Тимофєєв подякував учасникам та організаторам за те, що розвивають спорт в такі важкі часи, та ЗСУ — за змогу це робити.
А Дмитро Бабич наголосив, що SUBARU і надалі буде підтримувати аматорський спорт в Україні. Адже зараз, як ніколи, спортивний спосіб життя є вкрай важливим для підтримки морального духу населення.

Представники організаторів: віцепрезидентка федерації триатлону України Юлія Ястребова, президент клубу TRIATMAN Андрій Ястребов, керівниця проєкту SUBARU TRIATMAN SERIES Анна Піліпенко подякували всім за участь та допомогу в організації змагань!

thumb-SUBARU TRIATMAN SERIES
thumb-SUBARU TRIATMAN SERIES
thumb-SUBARU TRIATMAN SERIES
thumb-SUBARU TRIATMAN SERIES 1
thumb-SUBARU TRIATMAN SERIES
thumb-SUBARU TRIATMAN SERIES

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності . Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.