Знову серце автолюбителів б’ється у ритмі блискучих фар та елегантних ліній - SUBARU вразила поціновувачів на Токійському Автосалоні 2024. Цього року бренд привів нас у захопливу подорож в світ інновацій та переваг автомобільної індустрії.

Стрімкий S4 STI Sport | Прототип: Вишуканість та Практичність в одному авто

Що може бути краще, ніж вишуканість та ефективність у єдиному автомобілі? S4 STI Sport прототип відзначається підвищеною керованістю та плавним ходом, пропонуючи повноцінний досвід водіння. Та все ж, він призначений для обмеженого кола справжніх шанувальників SUBARU.

Гоночний Дух SUBARU WRX NBR CHALLENGE 2024: Перетинаючи Межі Швидкості

WRX NBR CHALLENGE 2024 – справжнє визнання гоночного досвіду. Це не просто автомобіль, а майбутній учасник гонок на витривалість "24 години Нюрбургрингу" у 2024 році. SUBARU виводить гоночні технології на новий рівень, а керуванням цього блискучого авто міг насолоджуватися кожен.

BRZ STI PERFORMANCE: Повний Контроль над Своєю Подорожжю

BRZ STI PERFORMANCE - це не просто авто, це унікальність вашого водіння. З можливістю індивідуально налаштовувати кожну деталь, цей автомобіль стає вираженням вашого стилю та справжнім джерелом задоволення від водіння.

Концепції SUBARU/STI: все для безпеки

SUBARU також привезла на світову арену ряд концепцій, які зачарували своєю унікальністю. Від LEVORG LAYBACK STI, обладнаного оригінальними деталями та аеропакетом STI, до BOOST GEAR - концепт-кару в стилі "Позашляховик, який більше грає з природою" та LEGACY OUTBACK - концепт-кару в стилі "OVERLANDER, що закликає вас іти далі та отримувати більше вражень".

SUBARU пропонує не просто автомобілі, а справжню подорож в світ стилю, технологій та емоцій. Ці моделі - це не тільки транспортні засоби, а вираз ваших індивідуальних смаків та вподобань. Спостерігайте за новинами від SUBARU та приєднуйтесь до цієї захоплюючої подорожі в майбутнє автомобільних технологій!

Крім вже згаданих моделей, SUBARU на Токійському Автосалоні 2024 також представила інші моделі авто. Докладніше за посиланням.

на головну новини
thumb-image-59046
thumb-image-59048
thumb-image-59050
thumb-image-59052

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності . Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.