Forester Sport має оновлений дизайн та оснащений спеціально вдосконаленим стандартним обладнанням. Новий Sport поставляється з двигуном Subaru Boxer потужністю 184 к.с., дворежимним X-MODE із системою управління спуску на гірських схилах, SI-DRIVE з режимом Sport та, звичайно, симетричним повним приводом Subaru.

З першого погляду помітно, що SPORT виглядає динамічно, емоційно, захоплююче і водночас говорить мовою функціональності.

Sport спереду, ззаду та збоку виділяється яскравими помаранчевими та блискучими чорними зовнішніми акцентами. Доповнюють образ 18-ти дюймові алюмінієві легкосплавні колеса з чорною лінією та рейлінги на даху з інтегрованими кріпленнями. Всередині Sport приваблює своєю темно-сірою спортивною тканиною, шкіряним перемикачем передач, а також помаранчевою строчкою. Індивідуальне оздоблення сидінь, приладової панелі, консолі та керма також звертають на себе увагу. Багатофункціональний кольоровий РК-дисплей, безключовий доступ з кнопковим пуском, мультимедіа з інтеграцією додатків Apple CarPlay та Android Auto.

Однією з найцікавіших новинок у машині стала система Driver Monitoring System, що сканує обличчя водія та вітає, називаючи ім’я. Відповідно до того, хто за кермом, система автоматично налаштовує дзеркала, сидіння, аудіо-систему та клімат контроль. Інноваційна система може розпізнавати до п'яти водіїв, запам'ятовувати їх встановлені вподобання та налаштовує їх. Також система автоматично слідкує за водієм, аби він уважно стежив за дорогою, не відволікався та не засинав, у разі виявлення таких ознак лунає звуковий сигнал. 

Стандартною комплектацією є система безпеки EyeSight, з адаптивним круїз-контролем, системами попередження про виїзд зі смуги, допомоги при утриманні у смузі руху, попередження про зіткнення з автоматичним гальмуванням та система відстеження авто у сліпих зонах. Новинкою стане Front View Monitor – камера переднього огляду, що допомагає при паркуванні авто. Залишається також система RAB, що збереже ваш бампер під час паркування задом, або при русі назад.

Subaru Forester Sport поставляється в Україну в комплекті з автоматичними світлодіодними фарами, камерою заднього огляду, електронним стоянковим гальмом, автоматичним клімат-контролем, інформаційним дисплеєм та телескопічним кермом.

thumb-image-20158
thumb-image-20160
thumb-image-20162
thumb-image-20164

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.