Токіо, 29 листопада 2021 року – Корпорація Subaru з радістю повідомила, що Subaru виграла свій перший в історії чемпіонат серії на Super GT з абсолютно новим Subaru BRZ GT300

Subaru Tecnica International (STI), дочірня компанія Subaru Corporation з автоспорту, брала участь у гонках Fuji GT на 300 км, раунд 8 (фінальна гонка) серії Super GT 2021, що пройшла 28 листопада на Fuji International Speedway Race – траса в Сідзуоці, Японія. Команда Subaru BRZ R&D Sport від STI взяла участь у гонці з Subaru BRZ GT300 (Такуто Ігучі/Хідекі Ямаучі) і зайняла третю сходинку на подіумі, вигравши свою першу серію чемпіонату.

Super GT, перейменований у Japan GT Championship у 2005 році, є однією з найпопулярніших категорій автоспорту в Японії сьогодні. STI об'єднався з R&D Sport і почав змагатися в класі GT300 з 2009 року з Legacy B4 GT300. Починаючи з 2012 року, команда конкурувала з Subaru BRZ GT300. У цьому сезоні, після повної модернізації, Subaru BRZ стала новою машиною. Після тринадцяти років змагань у гонках, команда виграла свій перший в історії чемпіонат.

Генеральний менеджер команди та пілоти прокоментували перемогу в чемпіонаті серії.

Масахіро Озава, генеральний менеджер команди

«Я відчуваю таке полегшення, що ми змогли виграти чемпіонат на нашій новій машині. Незважаючи на те, що в першій половині сезону нам було важко досягти хороших результатів, але я радий, що наша командна робота врешті окупилася. Фінальна гонка була дуже конкурентною, але наші пілоти показали хороший результат».

Такуто Ігучі, пілот

«Протягом першої половини сезону нам знадобився час, щоб звикнути до нового Subaru BRZ, але завдяки підтримці Хідекі та нашої команди ми змогли виграти чемпіонат у фіналі. Команда Subaru найкраща, і я хочу продовжувати перемагати з цією командою».

Хідекі Ямаучі, пілот

«Було справді дивовижно спостерігати, як команда наполегливо працює над удосконаленням машини, не здаючись. Було таке задоволення керувати автомобілем, відчуваючи пристрасть кожного в команді. Крім того, цього року народилася моя перша дитина, тому перемога в чемпіонаті зробила цей рік ще більш незабутнім. Я хотів би подякувати нашим вболівальникам за підтримку протягом усіх цих років. Я також розраховую на їхню підтримку й надалі».

Для отримання додаткової інформації див. веб-сайт Subaru Motorsport Magazine (лише японською мовою): https://www.subaru-msm.com/2021/sgt/report/

 

на головну інші новини
thumb-Такуто Ігучі і Хідекі Ямаучі, пілоти
thumb-Масахіро Озава, генеральний менеджер команди
thumb-Масахіро Озава, генеральний менеджер команди
thumb-Такуто Ігучі і Хідекі Ямаучі, пілоти

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.