Безпечне керування з передовою технологією

Можна сказати, що уникнення аварії є кінцевою метою будь-якого виробника автомобілів. Таким чином, Subaru розробила стерео камеру і радар більш ніж 20 років тому, створюючи передові технології безпеки, включаючи "EyeSight". Subaru продовжує розвиватися, щоб підвищити насолоду і душевний спокій пов'язаний з автомобілем.
thumb-image-116387
thumb-image-116388
Subaru забезпечує безпеку водія, і це була ключова мета розвитку EyeSight, оскільки уникнення зіткнення — найкращий спосіб залишатися в безпеці на дорозі. Дві камери, які працюють так само, як і людські очі, використовуються для обробки навколишнього середовища в 3D. На відміну від інших автомобілів, система може також визнати пішоходів і велосипедистів, і точно визначити їх відстань, форму і швидкість руху.

Уникнення зіткнення

thumb-image-116394
Система попереднього гальмування
У випадку наявності ризику зіткнення, воно попереджає водія небезпеки. Якщо немає уникнення контролю, воно застосовує гальмо для зменшення швидкості або зупинки автоматично. Якщо є контроль запобігання, він швидко застосовує гальмо з максимальною силою за допомогою "Передчасного гальмування".
thumb-image-116396
Управління дросельною заслінкою *
Якщо водій помилково вибирає привід замість зворотного, коли машина зупиняється або рухається дуже повільно, і EyeSight виявляє об'єкт перед автомобілем, система попереднього зіткнення керування гальмом видає попередження, блимає лампою та обмежує вихід двигуна. Це може допомогти водію уникнути неприємної невдачі на передньому плані.
thumb-image-116398
Зворотне автоматичне гальмування
При русі в зворотному боці, чотири гідроаналізатори на задньому бампере виявляють перешкоди. Коли автомобіль виявляє можливе зіткнення, водій сповіщається. При русі в зворотному боці, чотири гідроаналізатори на задньому бампере виявляють перешкоди. Коли автомобіль виявляє можливе зіткнення, водій сповіщається.
thumb-image-116402
thumb-image-116404

Адаптивний круїз-контроль

EyeSight змінив концепцію традиційного круїз-контролю. Стереокамери працюють узгоджено з двигуном, трансмісією та системами гальмування, щоб гарантувати, що автомобіль залишається на встановленій відстані за машиною спереду, роблячи коригування на відстань. Система також є надзвичайно зручною при довгих поїздках або на під час годин пікового трафіку.

thumb-image-116405

Підтримка водіння

thumb-image-116410
thumb-image-116412

Виявлення транспортного засобу ззаду

Датчик, встановлений в задній частині кузова автомобіля, виявляє транспортні засоби, що наближаються ззаду. Водій попереджається про наближення автомобіля світлодіодним індикатором на поверхні дзеркала дверей або тривоги.

thumb-image-116413

Vision Assist

thumb-image-116417

Оповіщення про небезпеку Сигнал аварійної зупинки

Якщо під час руху виявлено екстрене гальмування, попереджувальні лампи почнуть швидко блимати. Це попереджає інших водіїв за транспортним засобом, щоб запобігти зіткненням з заднього боку.