Вибір кольору

  • Вид ззовні
thumb-Екстер’єр Subaru Crosstrek
thumb-Екстер’єр Crosstrek
thumb-Екстер’єр Crosstrek
thumb-Екстер’єр Subaru Crosstrek
thumb-Екстер’єр Crosstrek
thumb-Екстер’єр Subaru Crosstrek
thumb-Екстер’єр Subaru Crosstrek
thumb-Екстер’єр Subaru Crosstrek

Особливості екстер’єру

thumb-image-54405
Світлодіодні фари
Світлодіодні фари ближнього та дальнього світла, оснащені системою динамічного освітлення поворотів SHR (функція адаптивного повороту фар головного світла). У темний час доби, у поворотах система змінює напрямок світла фар залежно від положення керма.
thumb-Світлодіодні протитуманні фари
Передні (світлодіодні) протитуманні фари
Світлодіодні протитуманні фари мають світловідбивну поверхню (внутрішню), яка покращує видимість та підвищує безпеку руху в темний час доби.
thumb-17-дюймові легкосплавні диски
17-дюймові легкосплавні диски
Надійні та легкі колісні диски зі стильним дизайном демонструють функціональність та неповторну індивідуальність нового SUBARU CROSSTREK.
thumb-18-дюймові легкосплавні диски
18-дюймові легкосплавні диски
SUBARU CROSSTREK одразу вирізняється з-поміж інших автомобілів завдяки новому виразному дизайну колісних дисків. Масивні спиці дисків підкреслюють енергійний спортивний норов автомобіля.
thumb-Світлодіодні задні протитуманні ліхтарі
Світлодіодні задні протитуманні ліхтарі
Покращують видимість автомобіля за несприятливих умов, наприклад, під час снігопаду, в тумані, хмарі пилу чи диму. Нові протитуманні ліхтарі встановлені в бампері, довершують грайливий дизайн, який викликає захоплення з першого погляду від моделі CROSSTREK.
thumb-Рейлінги на даху Crosstrek
Рейлінги на даху
Оновлені, дещо ширші рейлінги на даху, до яких дуже легко дістатися, наголошують на позашляхових характеристиках автомобіля.
thumb-Розпочніть подорож Subaru Crosstrek

Розпочніть подорож

Замовити тест-драйв Знайти дилера

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності . Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.