thumb-image-89111
thumb-Безпека Subaru Forester
Система EyeSight працює у Subaru Forester за допомогою стереокамер, щоб отримувати тривимірне кольорове зображення дороги і об'єктів на ній. Це наче додаткова пара очей, що стежить за дорогою і попереджає про всі небезпеки, які ви можете не помітити. Так само EyeSight допомагає зменшити наслідки помилок водія.
thumb-image-89118
thumb-image-89122

Адаптивний круїз-контроль (EyeSight) з управлінням на кермі

EyeSight підтримує задану швидкість автомобіля і, якщо попереду автомобіль в тій самій смузі руху, система автоматично регулює швидкість, і підтримує задану дистанцію до цього автомобіля. Система працює на швидкості від 0 до 180 км/год.

thumb-Безпека Forester | Система EyeSight

EyeSight. ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ SUBARU

thumb-Безпека Forester | Subaru Global Platform (SGP)

Subaru Global Platform

Subaru Global Platform (SGP) – нова модульна платформа, що відрізняється кращою керованістю та динамікою. Серед переваг SGP – більш низький центр ваги і більш жорстка конструкція. Платформа отримала новий задній стабілізатор, що дозволить зменшити крени кузова на 50%. Машини, побудовані на SGP, можуть бути оснащені як бензиновими і дизельними моторами, так і електродвигунами, а також гібридними силовими установками.
thumb-Нова платформа Subaru (Subaru Global Platform)
Найвищий показник безпеки
Нова платформа Subaru (Subaru Global Platform) — базова платформа для всіх автомобілів Subaru нового покоління. Переваги цієї платформи не обмежуються лише високим рівнем комплексної безпеки або вдосконаленими ходовими характеристиками — вона пропонує неповторне задоволення від керування, притаманне тільки автомобілям Subaru. Це платформа майбутніх автомобілів Subaru, які даруватимуть дедалі більше задоволення та душевного спокою під час руху усім водіям та пасажирам.
thumb-Безпека Subaru Forester
Насолода від керування
Більш точне управління дозволяє водієві керувати автомобілем впевнено та безпечно. Покращене шасі, підвіска та стабілізатори ефективно поглинають поштовхи від дорожніх нерівностей поверхні, що додає комфорту та позбавляє втоми під час довгих поїздок. Безпечний автомобіль, яким насолоджуєшся у дорозі.
thumb-Безпека Subaru Forester
Комфортний салон
Неприємні вібрації та шуми були зведені до мінімуму, щоб забезпечити всім пасажирам можливість насолоджуватися поїздкою та розмовою в автомобілі. Удосконалення підвіски і покращене шасі створюють комфорт в салоні автомобіля. Subaru Global Platform (SGP) дарує насолоду для всіх водіїв та пасажирів.
thumb-image-89142
thumb-image-89146

Нова стереокамера інтегрована у лобове скло

Оптимальна посадка водія, висота вікон та зручні стійки забезпечують відмінну оглядовість у всіх напрямках, щоб зменшити сліпі зони та уникнути зіткнення. Стереокамера починає працювати разом з двигуном, трансмісією та системою гальмування. Така колаборація допомагає підтримати встановлену водієм швидкість, а також оптимальну дистанцію з автотранспортом, що йде попереду.

thumb-Технології безпеки Subaru

Технології безпеки Subaru

thumb-Розпочніть подорож з Subaru Forester

Розпочніть подорож

Замовити тест-драйв Знайти дилера

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності . Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.