15 вересня 2022 р. в Токіо, корпорація Subaru святкує 50-ту річницю дебюту своєї системи повного приводу. З моменту появи першого в Японії серійного легкового автомобіля Subaru Leone у вересні 1972 року, було випущено близько 21 мільйона автомобілів з повним приводом.

Відмінною особливістю технології Symmetrical AWD від Subaru є симетрично розташована відносно поздовжньої осі трансмісія в поєднанні з опозитним двигуном BOXER. Поєднання низького центру ваги, що забезпечується двигуном BOXER і чудового балансу ваги симетричної трансмісії максимізує стабільність і зчеплення з дорогою, властиві повному приводу, забезпечуючи чудові характеристики водіння за різних погодних і дорожніх умов. На додаток до цих переваг, Subaru постійно вдосконалює можливості повного приводу відповідно до філософії «виробництва автомобілів, орієнтованого на людину», щоб забезпечити більше відчуття єдності з транспортним засобом, що пропонує водієві і пасажирам більше «насолоди та спокою».

«Система повного приводу Subaru постійно вдосконалювалася протягом півстоліття», — сказав Томомі Накамура, президент і генеральний директор Subaru Corporation.

Subaru продовжує віддано надавати «насолоду та душевний спокій» нашим клієнтам у всьому світі шляхом подальшого вдосконалення своїх унікальних основних технологій, одночасно поєднуючи ці існуючі та майбутні технології для задоволення потреб часу.

Детальніше про симетричний повний привод на головну

Read also

all news

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті subaru.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Ви можете ознайомитися в розділі Політика конфіденційності. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку, дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie Вашого браузеру.